Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet
Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda da kullanabileceğiniz afiş baskı, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, firmanızın ya da markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur. 
 
Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her daim popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, Beyaz Ofset kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.
 
Baskıya hazır olan tasarım dosyanızı uygun formatta olduğundan emin olduktan sonra bize iletin. Beyaz Ofset parlak kuşe kağıda yapılmış ya da istediğiniz her şekilde kaliteli bir baskıyla hızlıca elinize ulaşan afişleriniz için en ekonomik yöntemi sunar.

31x44 Afiş

Baskı4 Renk CMYK - Tek Yön Baskı
Kağıt Türü
Kağıt Ebadı
Tanıtım Filmi