Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet
Kurumsal kimliğin gittikçe önem kazandığı günümüz iş dünyasında, firmalar artık kendi kimliklerini olabilecek her alanda göstermek istiyorlar. Bu hem firmaların akılda kalma oranını artırıyor hem de firmalara bir çeşit prestij kazandırıyor.
 
Günümüz teknoloji çağında reklamcılık adına birçok farklı yöntemin türemesiyle, reklamın kurumsal kimlik boyutuna dahil olan ürünlerden bir tanesi de şirketlere özel torba zarflar haline geldi.
 
Firmalar artık olabilecek her yerde kendi isim ve markalarını tanıtmak istiyorlar. Bu da onları yazışmalarında kullanılan kağıtlardan tutun da bu kağıtların dağıtımını sağlayan zarflara, sunumlarda kullanılan dosyalardan promosyon olarak verilen ürünlere kadar her türlü iç ve dış iletişim aracına imzalarını atmaya teşvik ediyor.
 
Torba zarflar da şirketlerin kullandıkları bir diğer reklam araçlarındandır. Bu zarf türleri genelde antetli kağıtları taşımak için kullanılırlar. Aynı zaman da diplomat zarflar da ayriyeten bu zarflar içerisinde taşınabilir. Artan reklam koşulları ve kurumsallık simgelerine en hızlı sürede ulaşabilmek Beyaz Ofset ile çok kolay.
 

Torba Zarf

Baskı4 Renk CMYK
Zarf YapışkanıSilikonlu
Kağıt Türü
Kağıt Ebadı
Tanıtım Filmi