Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet
Afişler, markanızı büyük kitlelerle buluşturmak için en etkili iletişim araçlarından biridir. Hem iç mekanlarda hem de sokak, bina duvarları ve toplu ulaşım araçları gibi dış mekanlarda da kullanabileceğiniz afiş baskılar, tek bir gün içerisinde bile binlerce farklı kişiye ulaşmanıza olanak sağlar. Afişlerinizdeki dikkat çekici bir tasarım ve slogan sayesinde bir anda büyük etki yaratmanız mümkündür. Hedef kitlenizin en çok ziyaret ettiği mekanlarda yer vereceğiniz afişler, markanızın uzun süre akılda kalmasına yardımcı olur. 
 
Afişler, kurumsal firmaların kullandığı bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülaritesini koruyor. Birbirinden yaratıcı tasarımlara imza atarak dikkatleri üzerine çekme imkanına sahip olan firmalar, Beyaz Ofset kalitesiyle basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden faydalanarak kısa sürede büyük etki yaratmaktadırlar.
 
Beyaz Ofset'te istediğiniz ebatta ve türde örneğin parlak kuşe kağıda yapılmış 50x70 kaliteli bir baskıyla hızlıca elinize ulaşan afişleriniz için izleyeceğiniz en ekonomik yöntemi sunar.

50x70 Afiş

Baskı4 Renk CMYK - Tek Yön Baskı
Kağıt Türü
Kağıt Ebadı
Tanıtım Filmi