Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet

Broşürler, tanıtım alanında en basit ve en etkili yöntemlerin başındadır. Markanın ya da firmanın piyasaya sürdüğü yeni ürünlerini tanıtmak ya da dönemsel kampanyaları duyurmak için kullanılırlar. Bunun dışında firmanın bilinirliğini arttırmak ve müşterinin aklında süreklilik sağlamak için de bastırılıp dağıtılabilir.

Katlamalı broşür hazırlama işi, klasik broşürler hazırlamaya benzer ve özen ister. A4 Katlamalı Broşürlerin hazırlık aşamasında dikkat edilecek hususların başında ise görsel tasarım gelir. İlanın tasarımında firmanın logosu ya da sembolleşmiş rengi kullanılabileceği gibi, ürünlere ağırlık verme yöntemi de tercih edilebilir. Tanıtımı yapılan ürünün ya da kampanyanın en ilgi çekici fotoğrafını koymak, zengin görsellik için iyi bir alternatif olabilir.

Görselliğin zenginliği kadar önemli noktalardan biride bilgilerdir. Ürünler ve kampanyalar hakkındaki bu bilgiler, mümkün olduğunca sade, tek okuyuşta anlaşılır olmalıdır. Anlam karmaşasına yol açacak kelimeler ya da zihni yoracak uzunlukta cümleler kullanılması ilana olan dikkati düşüreceği için tercih edilmemelidir. Unutulmamalıdır ki hazırlamadaki amaç, okuyacak kişinin bütün dikkatini tanıtılan ürüne ya da kampanyaya çekmektir.

Sizi bilinir kılacak ve müşterinin zihnine broşürlerinizle ulaşmanızı sağlayacak baskılar için Beyaz Ofset.

A4 Katlamalı

Baskı TarafıÖn-Arka
BaskıBaskılı 4 Renk CMYK
Ofset KesimDüz Kesim
Kağıt Türü
Ofset Kırım
Selefon
Tanıtım Filmi