Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet

Hakkımızda

Grafik atölyesini de içine alan küçük bir matbaa.
Bugün... İleri teknolojiyi ve deneyimi de içinde barındıran saygın bir matbaa.  Bugün çalışanlarının da katkısıyla bir Beyaz Ofset  oluştu. Kalite anlayışı, vizyonu ve hedefleri, Ofset sektörün saygın bir matbaası konumuna kısa zamanda getirdi.
 
Çünkü;
 
Girişimciyiz. Nasıl 20 yıl öncesiyle şimdi arasında hayatlarımızda birçok şey değiştiyse, matbaamızda da teknolojimiz, kalitemiz ve iş gücümüz değişti, gelişti. Daha iyiyi sunmak için çok çalışıyor, teknolojinin yanında yolumuza devam ediyoruz.
 
Yaratıcıyız. Farklı düşünmeyi ve farklı düşünenleri seviyoruz. Yeni fikirlere her zaman açığız.Tasarım ve baskı aşamalarında standart kalıpların dışına çıkıp, isteklere özel cevap verebiliyoruz. Sizin sorunlarınız, bizim çözümlerimiz...
 
Deneyimliyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübe konusunda uzman bir kadro. Tecrübemize yaratıcılığımızı, takım ruhumuza disiplinimizi katıyoruz.
 
Hızlıyız. Zamanı en verimli şekilde kullanarak beklentilerinizi karşılıyoruz. Baskı öncesinde film aşamasını ortadan kaldıran CTP teknolojisi ile baskıda 70x100 5 renkli, 50x70 4 renkli, 50x70 2 renkli, baskı sonrasında ful otomatik 2 adet sert kutu yapım makinalarımız, Saatte 70.000 adet kutu katlama yapıştırma makinalarımız, kesim ve ayıklamayı aynı anda yapan Bobs kesim, varak, otomatik sıvama, selefon, kesim, katlama, cilt makinaları performansımızı ve kalitemizi artırırken, iş üretim sürecimizi kısaltıyor.
 
Geniş bir yelpazeye hizmet veriyoruz. Kurumsal müşteriler, markalar, kamu sektörü, reklam ve tasarım şirketleri. Bunların yanı sıra sektördeki diğer basım evleri ve önde gelen matbaa boya üreticileri, karmaşık işlere çözüm aradıklarında veya zamanlama problemi yaşadıklarında bizi tercih ediyorlar.
 
Kaliteden ödün vermiyoruz. Tek renkli veya küçük ölçekli dokümanlardan çok renkli, çok sayfalı ve karmaşık çözüm gerektiren detaylı işlere kadar her çalışmada aynı özeni gösteriyor, aynı titizlikle ele alıp en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.
 
Matbaa sektörü gibi rekabetin yoğun olduğu bir pazarda kaliteyi yüksek tutmanın, teknolojiyi sürekli takip etmenin ve kalite-maliyet dengesini başarılı bir şekilde yönetmenin önemini biliyoruz. Maksimum kaliteyi minimum fiyata sağlayabiliyoruz.