Zamanında Teslimat
Kaliteli & Ekonomik
Profesyonel Hizmet
El ilanı baskı her firma için farklı özelliklerde, farklı boyut ve adette belirlenir. El ilanı bastırmadan önce dikkat etmeniz gereken etkenlerden biri, tek veya çift taraf olarak bir tecihte bulunmanızdır. Elinizdeki tasarımı bu hususu göz önüne alarak oluşturun.
Beyaz Ofset'in sizlere sunduğu hazır el ilanı tasarımlarını kullanabilir ve hızlı bir şekilde el ilanızı bastırabilirsiniz.
Uygun boyutu seçip, enerjik renk tonları ve ilgi çekici yazı karakterleri kullanarak akılda kalıcı olabilirsiniz.
Yazdığınız etkili başlık ile ilanı alan kişinin alır almaz atmak yerine, devamını okuma gereksinimi duymasını sağlayabilirsiniz.
Düz, sıkıcı, pasif ifadeler kullanmak yerine, okuyanın ihtiyacını karşılayabilecek aktif bir dil seçerek fark yaratabilirsiniz.
Verdiğiniz hizmetlerin en az beş tanesini el ilanına ekleyerek potansiyel müşterinizin sizi tanımasını sağlayabilirsiniz,
Ulaşmak istediğiniz kitleyi iyi tanıyıp, mesaj tonunuzu ona göre ayarlarsanız müşterinin size gelme süresini en aza indirebilirsiniz.
Birçok kişinin aşina olduğu bu pazarlama yöntemi sayesinde, müşteri ve işletmeniz arasındaki mesafenizi en aza indirmek için ilk adımı Beyaz Ofset'te atın.
 
 

A4 El İlanı

BaskılıBaskılı - 4 renk CMYK
Ofset KesimDüz Kesim
Kağıt Türü
Baskı
Tanıtım Filmi